DecoBazaar > Dom vintage > Obrazki i ramki > Cudeńko niewielki obrazek autorska reprodukcja Sharon Jervis (nr 5274923)

CUDEŃKO NIEWIELKI OBRAZEK AUTORSKA REPRODUKCJA SHARON JERVIS

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Sharon Jervis TAKEN an original water colour by SHARON JERVIS. Uroczy, niewielki ..gotowy do powieszenia obrazek. Autorska reprodukcja z podpisem autorki na awersie i naklejką od spodu. SHARON JERVIS MADE IN ENGLAND . Urocze misie w miłych dla oka barwach, Wytłaczane passpartou z kartonu. Drewniana ramka dobrze kolorem dobrana do obrazka, złocona , postarzana. Obrazek za szybką, gotowy do powieszenia.
14 x 12,5 x około 1 cm cm Obrazek widoczny 11,5 x trochę ponad 10 cm , sam obrazek około 6 x 5 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus. Minimalne, bardzo minimalne ślady użytkowania. Nadaje się na oryginalny prezent;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #misie, #obrazek, #prezent, #sharon jervis
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top