DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Czarki 6 szt (nr 5940788)

CZARKI 6 SZT

Ulepieni Pracownia Ceramiczna

Cena: 160 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 22,00 zł / 4,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wytoczone na kole czarki, z gliny w kropeczki, poszkliwione wewnątrz białym błyszczącym szkliwem - zewnątrz śmietanowym satynowym. Wypalone na kamionkę. Można myć w zmywarce.
Wymiar ok. 8/8cm

TAGI: #czarka, #filiżanka, #kubek, #prezent handmade
Ulepieni Pracownia Ceramiczna

Dzień dobry, miło mi Ciebie gościć w swoim butiku. Oglądasz ceramikę użytkową; kubki, talerze i miski są wytoczone na kole garncarskim i wypalone na kamionkę. Możesz je zmywać w zmywarce. Ceramika użytkowa proponowana przez pracownię Ulepieni jest wykonana ręcznie - najpierw następuje wyrobienie gliny, później toczenie na kole, suszenie, szlifowanie, rysowanie wzorów i pierwszy wypał w piecu do ceramiki. Następnie malowanie i finalny wypał w piecu, cykl pracochłonny z wielką dbałością o szczegóły - ponieważ mam radość z tworzenia ceramiki dla Ciebie i dla Twoich bliskich.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ulepieni Pracownia Ceramiczna

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top