DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > Daily Planner (nr 4926854)

DAILY PLANNER

WONDERMARKET

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

DAILY PLANNER to świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szczegółowo rozplanować nadchodzący dzień. Najważniejszą częścią notesu jest harmonogram całego dnia rozpoczynającego się o godzinie 08:00 a kończącego się o 21:30 z liniami pozwalającymi na sporządzenie notatek co pół godziny. Po prawej stronie lista zadań z miejscem do oznaczenia zadań do realizacji danego dnia oraz pole na notatki. DAILY PLANNER to ideał dla każdego, kto chciałby uporządkować codzienne sprawy do załatwienia. Może stanowić wygodny dodatek dla posiadaczy kalendarzy i plannerów, których niektóre dni są na tyle intensywne, że potrzebują nieco więcej miejsca na notatki.

Dane techniczne:
format: 21 cm x 14,8 cm (A5)
liczba stron: 50 stron
papier: biały, gramatura 100 g
łączenie: klejony, górna krawędź

TAGI: #dla niej, #notatnik, #notes, #planner
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top