DecoBazaar > Dom > Meble > Dębowy stolik kawowy z ceramiką (nr 5014209)

DĘBOWY STOLIK KAWOWY Z CERAMIKĄ

artlantyda

Cena: 1200 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 65,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 300,00 zł / 60,00 zł
UWAGA: ten konkretny egzemplarz jest już niedostępny.
Ale mogę wykonać na zamówienie podobny (czas wykonania 3-4 tygodnie), nic straconego :)
Możliwość indywidualnego dopasowania: koloru, wielkości, kształtu, rodzaju drewna.

Piękne drewno dębowe, zostało od podstaw przygotowane tak, by stworzyło stolik. Wyjątkowy, bo z ceramiczną mozaiką wbudowaną w blat. Morskie odcienie ceramiki w kilku wersjach, pięknie się ze sobą komponują. A naturalne drewno nie było pokrywane farbą, a jedynie lakierowane (półpołysk), by podkreślić ułożenie słojów.

Wymiary stolika to 53 cm x 53,5 cm. Wysokość 54 cm. Fugi jasno-szare, impregnowane.

Wszystkie etapy tworzenia (wykonanie ceramiki, przygotowanie przez stolarza drewna, klejenie i fugowanie kafelków, szlifowanie, lakierowanie) wykonane ręcznie.

Podana cena dotyczy w/w wymiaru. Stolik na zamówienie mniejszy/większy - wycena indywidualna.
Wysyłka kurierska.

TAGI: #dębowy, #stolik kawowy, #stolik z ceramiką
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy artlantyda

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top