1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Doniczka / Stojak na oplątwę (nr 6354494)

DONICZKA / STOJAK NA OPLĄTWĘ

JMazurCraft

Cena: 69 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 19,00 zł / 3,80 zł
Kurier: 22,00 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Paczka w Ruchu: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 49,00 zł / 9,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Tillandsia czyli oplątw!
Rośliny te są niezwykłe i fascynujące a jednocześnie bardzo eleganckie. Aktualnie znamy ponad 500 odmian tych niezwykłych roślin. Co czynie je niezwykłymi? To, że do życia nie potrzebują ziemi! Jako, że są to epifity rosnące w załomach skalnych czy wysoko w koronach drzew, nie wykształciły korzenia, wszystkie składniki odżywcze czerpią dosłownie z powietrza. Odkąd je odkryliśmy zagościły w naszym domu :) i z myślą o ich wygodzie, i dobremu rozwojowi postanowiliśmy stworzyć stojaki z orzecha włoskiego i miedzi, które zagwarantują im optymalne warunki rozwoju.

Eleganckie, proste i nowoczesne a co najważniejsze nasze, czyli polskie! :) Wykonane z plastrów drewna orzechowego zabezpieczonego naturalnym woskiem lnianym i drutu miedzianego z recyklingu.

Cena dotyczy 1 sztuki.

W związku z tym, że każda doniczka jest unikatem ich wymiary mogą się wahać. Poniżej orientacyjne wielkości:
Wysokość: 19-26 cm
Średnica drewnianej podstawy: 6-10cm

Doniczki sprzedajemy bez oplątw :).

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Jesteśmy małą pracownią rzemieślniczą (w kombinacji 2 + pies ;)) z Górnego Śląska. Jako, że natura jest jedną z naszych największych inspiracji staramy się, aby jak największa część wykorzystywanych przez nas materiałów pochodziła z recyklingu. Wierzymy, że dając im nowe życie pokazujemy, że można stworzyć niesamowite i pełnowartościowe rzeczy z czegoś, co ktoś uznał wcześniej za wybrakowane. Wszystkie nasze paczki są kartonowe, staramy się powtórnie wykorzystywać otrzymaną tekturę :)....

TAGI: #drewniane, #kwietnik, #oplątwa, #sukulenty
JMazurCraft

Jesteśmy małą pracownią rękodzielniczą ulokowaną w niewielkiej miejscowości na Górnym Śląsku. Działamy w zespole 2 + pies :). Naszą największą pasją jest repusowanie, czyli starożytna technika złotnicza, ale nasza działalność nie kończy się na niej. Wykonujemy także elementy wystroju wnętrz i ogrodu z miedzi i naturalnych materiałów. Wszystko co u nas powstaje zostało wykonane ręcznie od początku do końca przez nas samych!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy JMazurCraft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top