1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > dowcip design drewniany korek do butelek do zakochania ;) (nr 4783681)

DOWCIP DESIGN DREWNIANY KOREK DO BUTELEK DO ZAKOCHANIA ;)

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalny, dowcipny, dwa w jednym...a może nawet trzy....Użytkowa dekoracja. Drewniany słoń jako nakładany korek na metalową zatyczkę z dziubkiem i rurką odpowietrzającą , oraz z korkiem . Ciekawy i niespotykany, a jakże praktyczny.
Wysokość całkowita 14 cm Słonik drewniany z dziurką od spodu, oczka koralików, wykończenie satynowe....a trąbka. ...Nooo. ..do zakochania ;) dół 2,5 dziurką około 1 cm wys. 8,5 dł z trąbką 7 pękatość 3,5 cm
metalowa zatyczka z dziubkiem i korkiem 3 x 6,5 cm korek na górze ma około 2 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus. Drobne ślady użytkowania.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

Tagi: #dowcip, #korek do wina, #prezent, #słoń

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: GALERIA MARZEN
ul. Chmielna 20/35, 00-020 Warszawa
NIP: 526-167-88-96
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top