1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Portmonetki
  4.  > Eco portfel damski z worka po cemencie, beżowo-czerwony z logiem słonia, darmowa wysyłka (nr 4731513)

ECO PORTFEL DAMSKI Z WORKA PO CEMENCIE, BEŻOWO-CZERWONY Z LOGIEM SŁONIA, DARMOWA WYSYŁKA

mangostin

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Eco Portfel Damski z logiem słonia

W środku 4 przegródki, w tym jedna na suwak, 7 kieszonek na karty, jedna na zdjęcie. Portfel zamykany na zatrzask.

Portfel jest pokryty folią ochronną.
wymiary: 21x10cm

KOLOR Z ZEWNĄTRZ: czerwono-beżowy
KOLOR W ŚRODKU: beżowy

Mangostin to unikalna seria akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, do produkcji których wykorzystywany jest materiał z recyclingu. Akcesoria wykonane są z worków do przechowywania cementu w Kambodży - kraju w Południowo - Wschodniej Azji. Początkowo były one wykonywane przez ubogą rodzinę kambodżańską na własny użytek, obecnie rodzina zatrudnia kilku pracowników i prowadzi sprzedaż swoich produktów, przyczyniając się do rozwoju słabo rozwiniętej gospodarki tego kraju. Akcesoria są bardzo trwałe, wykonane niezwykle skrupulatnie i z dopracowanym każdym szczegółem. Ich estetyczny i modny wygląd sprawiają, że będą idealnym dopełnieniem wielu stylizacji.

Pamiętaj, kupując produkty mangostin masz pozytywny wpływ na środowisko:
- do produkcji akcesoriów wykorzystywany jest recyclingowany materiał (worki od cementu);
- produkcja nie zanieczyszcza środowiska (produkcja ręczna);
- przyczyniasz się do pozytywnych zmian w społeczeństwie w Kambodży (tworzysz miejsca pracy i pomagasz wyjść z ubóstwa kolejnym kambodżańskim rodzinom).

Uwaga!
Wszystkie produkty zostały wykonane z autentycznych worków po cemencie, w związku z tym może się zdarzyć, że będzie widoczna jakaś odrobina cementu na materiale - jednak dodaje to tylko uroku, mamy bowiem świadomość, że produkty są rzeczywiście z materiałów z recyclingu.

TAGI: #azja, #handmade, #recycling, #upcycling
mangostin

Mangostin.me to seria akcesoriów odzieżowych, do produkcji których wykorzystywany jest materiał z recyclingu. Akcesoria wykonane są z worków po cemencie w Kambodży. Dzięki naszym akcesoriom nie tylko zyskujesz oryginalny przedmiot, ale także wspierasz rozwój słabej gospodarki kambodżańskiej.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy mangostin

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top