DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > Eko-notes z ilustracją żuka (nr 5189756)

EKO-NOTES Z ILUSTRACJĄ ŻUKA

Anna Chudzik-Pawlik Art

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Na notatki, spontaniczne szkice, na ciekawe cytaty, na sny, marzenia i wizje,

na cokolwiek zachcesz :)

Okładkę zdobi autorska ilustracja żuka umieszczona niesymetrycznie, dzięki czemu rysunek częściowo jest widoczny na tylnej stronie.

Prostota i szarość okładki wspaniale uwydatnia szczegóły ilustracji.

Notes ma niestandardowy format, trochę mniejszy od zwykłego zeszytu i jest stosunkowo lekki, by nie obciążyć dodatkowo Twojej torebki czy plecaka.

Zawiera 50 kartek (100 stron) gładkich w kolorze białym o gramaturze 80gr.

Wymiary:

Format B6 : 12,5 x 17,6cm

TAGI: #eko, #grafika, #owady, #żuk
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Anna Chudzik-Pawlik Art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top