1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > Elegancki zestaw srebrzony sygnowany SHEFFIELD England (nr 5721223)

ELEGANCKI ZESTAW SREBRZONY SYGNOWANY SHEFFIELD ENGLAND

studiolepianka

W dniach 02.09.2018 - 30.09.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 30.09.2018.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Elegancki srebrzony zestaw składający się z dzbanka na kawę, dzbanka na herbatę , cukiernicy, mlecznika. Dodaję łyźeczkę - łopatkę do cukru, ktora psuje, choć nie należy do oryginalnego zestawu.
Sygnowany E.P.N.S SHEFFIELD MADE IN ENGLAND. Szlachetne formy z grafiką pionowych ryflowań, wygodne uchwyty, przykrywki na zawiasach. Klasa i elegancja. Ozdobne i użytkowe.
1/. Dzbanek wysoki szer. 19,5 pękatość 11 dół 8,5 góra 7 otwór 5 wys. 19
Stan zachowania bdb minus -drobne ślady użytkowania.
2/.Dzbanek niższy szer 24,5 pękatość 13 dół 9,5 góra 9, otwór 6,5 wys. 15
Stan zachowania bdb nieco większy minus - wnętrze nosi większe ślady użytkowania
3/. Mlecznik szer. 15 góra 11,5 x 9,5 dól 6,5 wys 8 / 7
Stan zachowania bdb minus -
4/. Cukiernica góra 10,5 dół 6,5 wys 6,5
Stan zachowania bdb minus
Łyżeczka 12 x 2,5
Stan zachowania bdb minus sygnowana E.P.N.S.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #elegancki, #plater, #prezent, #srebrzony
studiolepianka

Zamówienia opłacone do 01.09 zostaną wysłane przed moim urlopem ;)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top