1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Fascynatory
  4.  > Fascynator rudo-granatowy (nr 6664468)

FASCYNATOR RUDO-GRANATOWY

Kol. Recycled

Cena: 80 zł 68 zł

Najniższa cena z 30 dni: 80 zł
Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 69,00 zł / 13,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Fantazyjny fascynator według autorskiego projektu z jedwabnych krawatów z odzysku. Przyszyty do gumki (nie używam kleju). Każdy produkt szyję własnoręcznie i sygnuję haftem - logotypem, będącym graficznym skrótem słowa "KOL", oznaczającego w języku kazachskim "jezioro". Na użytym jedwabiu zdarzają się niewielkie skazy, co nie wpływa na jakość produktu. Fascynator można nosić na różne sposoby.

Tagi: #handmade, #jedwab, #ślub, #upcykling

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Fascynatory ślubne, Czarne fascynatory, Fascynatory z kwiatami
Kol. Recycled

"KOL" oznacza w języku kazachskim "jezioro". Wybrałam tę nazwę dla rzeczy, które tworzę. Wśród nich są przedmioty z materiałów pochodzących z odzysku.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kol. Recycled

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top