DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > franklin porcelain 1979 limoges "gamebirds of the world" by Basil Ede kolekcjonerski talerz porcelanowy (nr 4867872)

FRANKLIN PORCELAIN 1979 LIMOGES "GAMEBIRDS OF THE WORLD" BY BASIL EDE KOLEKCJONERSKI TALERZ PORCELANOWY

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kolekcjonerski talerz porcelanowy. Sygnowany FRANKLIN PORCELAIN " GAMEBIRDS OF THE WORLD " BY BASIL EDE CRAFTED EXCLUSIVELY FOR FRANKLIN PORCELAIN BY HAVILAND, LIMOGES, FRANCE 1979 FRANKLIN PORCELAIN. Tu - Capercaillie. Mocna,dźwięczna, szlachetna porcelana. Dość duży jak na talerze kolekcjonerskie, choć nie największy. Bardzo dekoracyjny. Do klasycznego wnętrza, dekoracji w restauracji. ...Cudeńko, rzadko w Polsce spotykane. Podpis autora na awersie. Malatura wysokiej klasy I jakości. Kolory żywe, ale naturalne. Wykończenie wzoru satynowe. Rant w satynowym złocie. Fantastyczna rzecz do kolekcji, dekoracji I na oryginalny prezent;)
Góra nie całe 23 cm dół 15 wys. 2,5 cm
Stan zachowania bardzo dobry. Wartość kolekcjonerska.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #franklin mint, #kolekcjonerski talerz, #limoges, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top