DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > FRIENDS - komplet - POMYSŁ NA PREZENT ;-) (nr 5123330)

FRIENDS - KOMPLET - POMYSŁ NA PREZENT ;-)

kaktusia

Cena: 108 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 22,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 22,00 zł / 4,40 zł
kolejna odsłona kaktusiowych pomysłów na udane przeznty ... TUTAJ: idealny prezent dla Ciebie i Twojej najlepszej przyjaciółki lub siostrzyczki :-) 2 śliczne bransoletki na solidnej lince elastycznej, wykonane z kuleczek MUSZLI w kolorze kremowym (8mm) oraz pojedynczych kul fasetowanego hematytu i metalowych elementów w kolorze srebra... niezwykle urocze zawieszki - lekko wypukłe serduszka - z jednej strony napis SISTERS ALWAYS, z drugiej FRIENDS FOREVER, zatem komplecik świetnie nadaje się zarówno dla "prawdziwej" siostry jak i tej "prawie-siostry" ;-) ... OBW. WEWNĘTRZNY BRANSOLETEK: 16,3cm.... zobacz całą kolekcję! .... BRANSOLETKI W OZDOBNYM, ręcznie wykonanym OPAKOWANIU - !!! UWAGA !!! cena zawiera osobne pakowanie obu bransoletek - są gotowe do wręcznia :)

TAGI: #prezent, #przyjaciel, #przyjaciółki, #przyjaźń
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy kaktusia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top