DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > Grafika 70x50cm "Ulica Manhattanu" plakat (nr 5008359)
Poradnik prezentowy

GRAFIKA 70X50CM "ULICA MANHATTANU" PLAKAT

WzoryKolory

Cena: 89 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Fantastyczna jakość wydruku i wyjątkowy papier dają niepowtarzalne wrażenie.

Grafik znajduje się obecnie na rynku dosyć sporo. Rzecz jasna stoimy na stanowisku, że nasze są najfajniejsze :). Ale czy wiesz czym ponadto, oprócz samą ilustracją, mogą się różnić grafiki? Są to dwa parametry: papier oraz rodzaj druku.

Grafiki na ścianę dostępne w sieci są zwykle drukowane na zwyczajnym cienkim papierze, zwykłym drukiem cyfrowym, charakteryzującym się niskim nasyceniem barw i słabą ostrością wydruku. Tymczasem jeżeli zafundujesz sobie nasze grafiki na ścianę, drukowane cyfrowym offsetem, otrzymasz produkt najwyższej jakości z rewelacyjnie odwzorowanymi kolorami i fantastyczną ostrością. Oprócz tego grafik nie drukujemy na standardowym papierze kredowym, lecz przepięknym i doskonale uwydatniającym wydruk Mohawk Superfine Eggshell Ultra White i-Tone® o gramaturze 270g/m2. Super, nie?

Uwaga: Grafika sprzedawana bez ramy. Rama dostępna jako osobna oferta

TAGI: #czarno-biały, #druk, #papier
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy WzoryKolory

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top