1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > GREEN BIRDS - muamua design (nr 4821311)

GREEN BIRDS - MUAMUA DESIGN

muamua design

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Naszyjnik GREEN BIRDS to bardzo romantyczne, nostalgiczne i kobiece malutkie dzieło sztuki. Obrazek pod szkiełkiem to wesoła miniaturka autorskiego obrazu. Naszyjnik prezentuje się wspaniale, a przeplatane korale dopełniają romantyczną stylistykę retro.

Naszyjnik jest ładnie pakowany w folię przezroczystą wraz z autorską kartką pocztową, tak że można go wysłać jako prezent (na przykładowym zdjęciu opakowanie z innym naszyjnikiem).

Wymiary:
średnica 36 mm
średnica grafiki 30 mm
długość łańcuszka: 46 cm

Wykorzystane materiały:
baza medalionu i łańcuszka w antycznego brązu, turkus, kluczyk
miniaturka autorskiego obrazu drukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym

Metoda produkcji:
handmade by muamua design

TAGI: #handmade, #ptaki, #szkło, #wielobarwny
muamua design

Romantycznie, nostalgicznie, folkowo.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy muamua design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top