1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Ivy ring - duży pierścionek z labradorytem (nr 5275659)
Black Friday 2020

IVY RING - DUŻY PIERŚCIONEK Z LABRADORYTEM

Pociecha Jewelry

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Niezwykły wyrazisty duży pierścionek pochodzący z najnowszej kolekcji " Biżuterii botanicznej"
Pierścionek stanowi prawdziwy liść bluszczu zamknięty w miedzi. Roślina pokryta elektrogalwanicznie czystą miedzią patynowaną na antyczny kolor. Pierścionek ozdobiony splotami drutu i małym fasetowanym labradorytem. Całość przecierana miejscami i polerowana co pięknie wydobyło prawdziwą fakturę liścia. Wymiary liścia to ok. 5,8 x 4,5 cm.
Pierścionek ma regulowany rozmiar.
Niezwykła ozdoba, idealny prezent da niezwykłej kobiety.

TAGI: #biżuteria botaniczna, #bluszcz, #elektroformowanie, #pierścionek duży
Pociecha Jewelry

Pociecha Jewelry to biżuteria w antycznym stylu z miedzi i kamieni , inspirowana dalekimi podróżami, minionymi epokami, a czasem szelestem liści. Każdy znajdzie tutaj coś wyjątkowego - biżuterię opowiadającą baśnie i zapomniane legendy. Chcesz je poznać?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pociecha Jewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top