1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > JESIENNY NASZYJNIK ze sznurków- Pracownia Zolla (nr 4660721)

JESIENNY NASZYJNIK ZE SZNURKÓW- PRACOWNIA ZOLLA

Pracownia Zolla

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Prezentujemy nasze najnowsze naszyjniki,wielosznurkowe. Każdy naszyjnik jest inny, wykonany z cienkich sznurków materiałowych. Naszyjnik jest bardzo lekki i delikatny. Ten naszyjnik inspirowany jest naszym folkiem, czuć w nim świeżość polskich gór.
Dobrze prezentuje się z wszystkimi gładkimi koszulkami i topami.

Kolory: granatowy, bordowy, żółty, szary
Długość naszyjnika: 52cm plus łańcuszek

Wykorzystane materiały:
len, tafta, żorżeta, bawełna

Metoda produkcji:
własnoręczna produkcja

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Aktualnie przebywam na urlopie, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane po 3 lipca 2021.

TAGI: #jesienny naszyjnik, #naszyjnik, #naszyjnik ze sznurków, #naszyjniki
Pracownia Zolla

Pracownia ZOLLA powstała kilka lat temu z rodzinnej pasji do rękodzieła.
Wszystkie produkty w naszej ofercie są ręcznie wykonane i unikatowe. Proponujemy ciekawe dodatki głownie dla kobiet, ale również dla mężczyzn i dzieci.
Stawiamy na prostotę i naturalność, dbając jednocześnie o o wysoką jakość produktów.
Serdecznie zapraszamy.

Pracownia Rękodzieła Zolla
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia Zolla

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top