1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kalendarze
  4.  > Kalendarz magnetyczny x 2 - Magnetic Words (nr 4849284)

KALENDARZ MAGNETYCZNY X 2 - MAGNETIC WORDS

Magnetic Words

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Kalendarz magnetyczny - Magnetic Words


Zorganizuj tydzień swojej rodziny, tak by każdy wiedział jakie wydarzenia, obowiązki i przyjemności czekają go w bieżącym tygodniu.

Indywidualny kalendarz Twojej Rodziny:
- usprawni organizację życia codziennego Twojej rodziny
- polepszy komunikację w Twoim otoczeniu
- stanie się źródłem informacji dla wszystkich domowników
- będzie stanowić elegancki, stylowy gadżet na waszej lodówce, ścianie magnetycznej, etc

Kalendarz:
- wielokrotnego użytku
- miesięczny plan daje przejrzystość i uwidacznia ważne wydarzenia, obowiązki, przyjemności
- łatwy w demontażu ( możesz umieszczać go w różnych miejscach)
- prosty, estetyczny wygląd stanowi o jego uniwersalności i podnosi estetykę wnętrza
- możesz dostosować kalendarz do indywidualnego stylu życia
- marker w Twoim ulubionym kolorze pozostawia Ci miejsce na Twoje notatki.

Zestaw zawiera:
- kalendarz magnetyczny
- magnetyczne nazwy miesięcy
- przypominajki: wakacje,urlop,święta,urodziny,imieniny,ślub,kościół,rocznica,fryzjer,kosmetyczka, lekarz,dentysta,weterynarz,koncert,kartki,kino,teatr,bilety,zarezerwować,prezent,kwiaty,ciasto,szkolenie,przegląd, przelew, odbierz z przedszkola, umowa, zadzwonić, przecena, sprzątanie, test, spa, wrzuć na luz, odpuść sobie, day out
-jeden pisak: biały, niebieski lub różowy do wyboru

szerokość 46cm x wysokość 39cm

Ostatnie wysyłki, żeby zdążyć na czas przed Świętami przewidujemy 17-12-2015. Zamówienia i wpłaty prosimy składać do tego czasu. Kupione produkty w późniejszym terminie mogą dość po Świętach.

TAGI: #domu, #kalendarz, #magnetyczna, #na ścianę
Magnetic Words

Czym dla nas jest Magentic Words
to pasja do tworzenia i kreatywności, to chęć do dawania mądrych prezentów, to interaktywna zabawa, to współpraca rodzica i dziecka. To nie kolejny kurzołap na ścianie. Jeśli nie masz ochoty spędzić czasu ze swoim dzieckiem w ciekawy sposób NIE KUPUJ NASZYCH PRODUKTÓW.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Magnetic Words

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top