1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Chrzest
  4.  > Kartka okolicznościowa w pudełku (nr 6564591)

KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA W PUDEŁKU

Oliwka77

Cena: 35 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pudełko drewniane w całości malowane ręcznie farbami akrylowymi a farby utrwalone lakierem bezbarwnym. W pudełku znajduje się malutki sweterek zrobiony na drutach. Wymiary pudełka - 14cm/14cm/2,5cm.
Po zakupie proszę o informację jakiej treści życzenia mają znaleźć się w pudełku, a także imię Maluszka i data Chrztu.
Pudełko to podziękowanie(pamiątka) Chrzestej/Chrzestnemu za udział Chrzecie Świętym Maluszka.

TAGI: #chrzest Święty, #kratka, #matka ojciec chrzestny, #narodziny dziecka
Oliwka77

Kocyki Lili - to Pracownia, która szyje, a także robi na drutach i szydełku miękkie, słodkie kocyki, adresowane do Naszych Małych Pociech. Kocyki wykonane z bawełnianych i poliestrowych materiałów. Na bawełnianych materiałach znajdują się słodkie nadruki, poliester to bardzo miękki polarek minky. W swojej ofercie mamy także kartki okolicznościowe w całości wykonywane ręcznie. Kartki możemy także wykonać pod indywidualne zamówienie Klienta (np. z imieniem na pierwszej stronie a także życzeniami w środku kartki). Serdecznie zapraszamy - Pracownia Rękodzieła - Kocyki Lili.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Oliwka77

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top