1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Kasztanowa Patera Ceramiczna (nr 6601521)
Dzień Matki 2021

KASZTANOWA PATERA CERAMICZNA

Integro Fantastic Art

Cena: 390 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ceramiczna Patera na smakołyki, owoce lub drobiazgi.
Leśny Artefakt z zaklętym liściem kasztanowca.

Średnica: 36cm
Szkliwa spożywcze - bezpieczne w kontakcie z żywnością.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Dbamy o środowisko, dlatego pakujemy Wasze paczki bez plastiku i używamy materiałów z recyklingu.

TAGI: #ceramika użytkowa rękodzieło, #leśne artefakty, #naturalne materiały, #patera ceramiczna
Integro Fantastic Art

Fantastyczne rzeczy prosto z lasu, gdzie wena znajduje się pod każdym kamyczkiem wśród mchu. Czerpiemy inspirację z legend, starożytnych wierzeń, świata fantasy oraz tego co nas otacza - natury.
Witamy w naszej bajce!

Wódz Naczelny, Mikołaj - zamienia drewno w magiczne przedmioty użytkowe. Posiłkuje się starożytną wiedzą leśnych driad, elfów i entów dając drugie życie z pozoru zwykłym drewnianym szczątkom.
Do tego ogarnia social media i przewodzi drużynie INTEGRO.

Mistrz sztuki ceramicznej, Aleksandra - czerpie z mocy żywiołów. Glina jest produktem ziemi, ale ceramika jest składową również żywiołów wody, ognia i powietrza. Glina, z której powstaje ceramika, kiedyś była twardą skałą, która pod wpływem czynników klimatycznych i ruchów tektonicznych, zmieniła się w miękką i plastyczną masę. Nasza czarodziejka kształtuje ją mocą wyobraźni.
A poza tym jest lekarzem stomatologiem i mamą wodza.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Integro Fantastic Art

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top