1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Przechowywanie
  4.  > Pojemniki i pudełka
  5.  > Koci Klucznik na Biało [19901.1] (nr 5983863)

KOCI KLUCZNIK NA BIAŁO [19901.1]

Anna Paradowska

Cena: 120 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Drewniana szafka na klucze z kotem, ręcznie pomalowana farbami akrylowymi (kolor biały bez przetarć), zabezpieczona lakierem półmatowym. Szafka posiada w środku dwa rzędy wieszaczków na klucze (2x 3 haczyki). Mocowanie do ściany na kołki (szafka posiada również dwie metalowe zawieszki do powieszenia na haczykach).
Inny kolor na zamówienie.
wym. 20 x 29,5 x 5,8 cm
PRACA RĘCZNIE SYGNOWANA, WZÓR CHRONIONY PRAWAMI AUTORSKIMI

Tagi: #biały, #drewniane, #kot, #szafki na klucze

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: FUKS Artur Pacholski
ul. Gospodarska 71, 05-822 Milanówek
NIP: 529-109-58-57
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Anna Paradowska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top