1. DecoBazaar
  2.  > Pan
  3.  > Akcesoria
  4.  > Kolekcja Czarna Perła | Spinki do mankietów koszuli | Nowoczesna biżuteria dla Niej i dla Niego (nr 6630987)

KOLEKCJA CZARNA PERŁA | SPINKI DO MANKIETÓW KOSZULI | NOWOCZESNA BIŻUTERIA DLA NIEJ I DLA NIEGO

BECHANN

Cena: 145 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 10,00 zł / 2,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Spinki do mankietu koszuli “Czarna Perła" to oryginalna propozycja nowoczesnej biżuterii dla Niej lub dla Niego.

W całości wykonane ze starych kabli komputerowych.

Spinki stanowią ekologiczną alternatywę dla ozdób wykonywanych ze szlachetnych kruszców. Wykonane z pasji tworzenia, z tego co jest, bez krzywdzenia żywych istot.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Do tworzenia biżuterii nie są używane produkty odzwierzęce, wszelkie rzemienie zostały zastąpione elementami z przewodów. Powstają oryginalne serie ozdób damskich i męskich, zwykle z resztek pozostałych po wykonaniu obrazów. Jest to świadome działanie, prowadzące do minimalizacji odpadów. Proces pracy został ułożony w ten sposób, aby materiał, przycinany ręcznie, używany do wyrobu produktów, był w pełni wykorzystany.

TAGI: #biżuteria męska, #prezent dla niego, #prezent dla taty, #spinki do koszuli
BECHANN

BECHANN to nazwa marki i pracowni artystycznej, w której powstają, nowoczesne, upcyclingowe obrazy - asamblaże, płaskorzeźby, mozaiki oraz biżuteria. Produkty wytwarzane są ręcznie, zgodnie z zasadami Zero Waste, ze starych, zużytych kabli, głównie komputerowych, pozyskiwanych z Centrum Recyclingowego. Przetwarzaniu ulegają setki metrów niepotrzebnych już przewodów. Powstają z nich nowe wyroby, o zupełnie innej funkcjonalności i estetyce. Są efektem "pasji tworzenia, z tego co jest."
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BECHANN

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top