1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Inne
  4.  > kolekcjonerska miniatura The Dolls House EMPORIUM (nr 4644909)

KOLEKCJONERSKA MINIATURA THE DOLLS HOUSE EMPORIUM

studiolepianka

Cena: 128 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Cudo w miniaturze. Kolekcjonerska zabawka drewniana w oryginalnym opakowaniu z grubej folii. THE DOLLS HOUSE EMPORIUM ESTATE. 1979 COLLECTORS ITEM Detailed scale model adult collectors . Ze wszystkimi detalami wykonany w skali kredens.30 to Anniversary Dres ser nr 55 90. Precyzyjny i szlachetny wyrób. Wyjmują i otwierają się szufladki, ruchome są rączki uchwytów ;) W zwieńczenie wklejony elegancki emblemat firmy.
Na satynowo lakierowany, kolor czerwono - wiśniowy brąz. Wartość kolekcjonerska, dekoracyjna. Fantastyczna ozdoba i prezent.
Pudełko 13 x 20 x 4,5
kredens -podstawa 12 x nie całe 4 cm wys. Podstawy 6,5 cm gł góry 1, 5 wys góry nie całe 13 cm
Wysokość całkowita 20 cm
Uwaga!
Dzbanuszek nie jest do sprzedania, pochodzi z mojej prywatnej kolekcji miniatur. Dla skali podaję jego rozmiar - 2 x 1,5 x 1,5 cm
Stan zachowania bardzo dobry. Wygląda na nowy. Pudełko bdb minus.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolejonerski, #kolekcja, #miniatura, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top