DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Kolekcjonerski Bing Gröndhal Kopenhagen rzadko spotykana rzecz. (nr 4841185)

KOLEKCJONERSKI BING GRÖNDHAL KOPENHAGEN RZADKO SPOTYKANA RZECZ.

studiolepianka

Cena: 86 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Kolekcjonerska rzecz , wyprodukowana w drugiej co do znaczenia fabryce porcelany w Kopenhadze, założonej w 1853 roku przez ceramika Friedricha Gröndhala i kupca Jacoba Hermana Binga . B& G Produkuje głównie luksusową porcelanę stołową , oraz kolekcjonerskie figury porcelanowe. Udało mi się upolować ciekawą rzecz. Szlachetnie porcelanowy talerzyk - Paterka. Porcelana solidna, mocna, dźwięczna. Motyw absolutnie symboliczny ;) Na szczęście; ) Pochodzi prawdopodobne z lat 50-tych - 60-ych XX wieku. Sygnowanie różnorodne, również numeryczne. B & G KOPENHAGEN DANMARK MADE IN DANMARK. Wzór lekko wklęsły, co pozwoliło twórcy na wyjątkowe zniuansowanie monochromatycznych barw. Wręcz widać cienie. ...Koloryt utrzymany w odcieniach niebieskości, od fioletów , do rozbielone go Indygo, poprzez całą gamę odcieni w palecie. Forma nowoczesna, elegancka. Szkliwienie błyszczące. Rzadko spotykana rzecz. Do kolekcji I na oryginalny prezent.
Góra trochę ponad 12 x 12,5 cm przekątna 15,5 cm dół 10 x 10,5 cm przekątna 13,5 cm wys. Nie pełne 2 cm
Stan zachowania bardzo dobry. Minimalne wady fabryczne.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #duński, #kolekcjonerski, #porcelanowy, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top