1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Inne
  4.  > Kolorowe Skarpetki Juicy 42-46 (nr 6900798)

KOLOROWE SKARPETKI JUICY 42-46

NOSAMURAI

Cena: 45 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 17,00 zł / 3,40 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Występy gościnne, zdejmujesz laczki i… nie ma siary. Bo dobre skary są jak wejście
smoka. Musi być legancko, dudes.
Natomiast prywatnie, we własnym domu - designerskie skarpetki jak wiadomo (choć nie
mówi się o tym głośno) mogą całkowicie zastąpić szlafrok lub podomkę. W sumie luz.
Jeśli chodzi o stronę techniczną - Twoje stopy otuli naturalna bawełna Combed Cotton z domieszką uelastyczniającej magii. Gdyby jej nie było - skarpetki zdejmowałyby się razem z klapkami. A tak nie ma obciachu, wszystko leży jak
smoking szyty na miarę.
Podana cena za jedną sztukę - druga w gratisie, bo jesteśmy geniuszami marketingu.
Skarpetki naturalnie warto prać, nie stawiać w kącie. Ale nie warto w temperaturze
przekraczającej 40 stopni.

Tagi: #kolorowe skarpetki, #skarpetki, #skarpetki bawełniane, #skarpety

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: DNNS ANNA DANAJ
GEN.R.ABRAHAMA 12/32, WARSZAWA
NIP: 522-271-62-33
NOSAMURAI

DNNS to nie kraciaste koszule na wiosenne opryski. To ściśle limitowane, autorskie serie najwyższych surrealistycznych lotów. Dennis Schuster/DXTR the Weird, koszerny Pierre Kleinhouse, nasz-ci-on Krzysiek Świerkosz Patchmaker, przekozacki Sebastian Feraut/Niark 1, czy Morgan Anderson aka Shred Mango z Minnesoty. Elita światowych wariatów pracujących dla K2 Snowboarding, Amnesty International, czy Nike. Teraz pracują dla Ciebie. Dont Need No Samurai. Bo jak się nie ma co się lubi to się nic nie ma.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy NOSAMURAI

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top