1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Kolorowy naszyjnik z kamieni i srebra (nr 6824880)

KOLOROWY NASZYJNIK Z KAMIENI I SREBRA

Multi-Kulti

Cena: 730 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Orlen Paczka: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Kolorowy naszyjnik z kamieni i srebra.

Sznur kamieni lapisu lazuli o bardzo ciekawej formie nieregularnych, cienkich krążków (średnica ok. 8-10mm). Naszyjnik zdobią nieregularnie rozmieszczone bryłki turkusu z półwyspu Synaj oraz koral. W centrum naszyjnika duży wisior ze srebra, wysadzany kaboszonami lapis lazuli. Wisior pochodzi z Kairu.

Elementy naszyjnika pochodzą z Egiptu, a jego kolorystyka nawiązuje do biżuterii z czasów faraonów - chętnie noszono wtedy koral, turkus i lapis lazuli razem.

Unikatowa biżuteria - jedyny egzemplarz. Naszyjnik ozdobiony i wykończony srebrem.

Wymiary naszyjnika:
Długość: 51 cm
Wymiary wisiora: 4,2 x 3,5 cm

Tagi: #lapis lazuli bizuteria, #naszyjnik z lapis lazuli, #naszyjnik z wisiorem, #naszyjniki z kamieni i srebra

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Multi-Kulti

Galeria etniczna Multi-Kulti powstała po to, by przybliżyć piękno, które często jest zapomniane, nieznane, powoli ginie – a my chcemy, by oczarowało jeszcze wiele osób!
Jeździmy po świecie i przywozimy autentyczną, często starą, biżuterię plemienną i jej elementy, z których wyczarowujemy bransoletki i naszyjniki do noszenia tu i teraz. Amulety, talizmany, ozdoby, które opowiadają historie kobiet i mężczyzn z innych, odległych miejsc, a nawet czasów. Historie zaklęte w srebrze i kamieniach – do odkrywania i kochania.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Multi-Kulti

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top