DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > KOMPLET :: HEMATYT & METALICZNE RZEMIENIE SET VI (nr 5274056)

KOMPLET :: HEMATYT & METALICZNE RZEMIENIE SET VI

kaktusia

Cena: 119 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 22,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 22,00 zł / 4,40 zł
nowe zestawy!!! RAZEM TANIEJ!!! .... zjawiskowy KOMPLET BRANSOLETEK - PREZENT IDEALNY ;-) ... 2 bransoletki : 1) bransoletka na solidnej lince elastycznej, wykonana z grafitowego hematytu (kule 10mm) z dodatkiem sporej, przestrzennej metalowej przekładki (OBW. WEWNĘTRZNY 16,5cm).... 2) bransoletka wykonana z 5 rzemieni ze 100% skórki naturalnej (2 i 3mm) w odcieniach perłowych-metalicznych - idealnie komponują się z hematytem! do podwójnego owinięcia wokół nadgarstka. SUPER WYGODNE, MOCNE I ESTETYCZNE zapięcie MAGNETYCZNE (OBW. WEWNĘTRZNY 17cm) ... HEMATYT - Ułatwia wchłanianie żelaza. Reguluje nadciśnienie. Pomaga w dolegliwościach kręgosłupa. Budzi radość życia, dodaje odwagi i umacnia wolę. W astrologii przypisany jest znakom Barana i Skorpiona... UWAGA: hematyt jest kamieniem dość ciężkim - proszę brać to pod uwagę przy zakupie i ew. dobieraniu kolejnych bransoletek do zestawu ;-) ... OBW. WEWNĘTRZNY BRANSOLETEK TO 16,5 i 17cm (ciasno mierzony).... BIŻUTERIA ZAWSZE PODRÓŻUJE W OZDOBNYM OPAKOWANIU handmade :-)

TAGI: #drzewko, #na szczęście, #perłowe, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy kaktusia

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top