DecoBazaar > Dom > Inne > Koronka sielski dom 50 cm - szara (nr 4999105)
Poradnik prezentowy

KORONKA SIELSKI DOM 50 CM - SZARA

Caramel Dog

Cena: 20 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 5,00 zł / 1,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 12,00 zł / 2,40 zł
Kiedy zwiedzam skanseny zawsze zachwycają mnie stare koronki zdobiące poduchy, półki w przeszkolonych szafkach, obrusy, serwety. Kiedyś miałam ambitny plan rekonstruowania tych, często nadszarpniętych przez czas, małych skarbów rękodzieła.
Tymczasem robię całkiem nowe, ale nadal fascynuje mnie ich prosty wzór i subtelny czar.
Koronka, którą oferuję jest wykonana z bawełnianego kordonka w kolorze szarym.
Szerokość - 6 cm
Długość - 50 cm
Nadaje się jako wstawka do poduchy, ozdobienia torby, szafki, ręcznika lub jako prosta dekoracja.

UWAGA - długość tej koronki to 50 cm!
Mogę wykonać koronkę dłuższą, lub w wielu kawałkach np. do firan lub zazdrostek. Proszę o kontakt w wypadku zainteresowania. Proszę też podać dokładną długość. Koronki robione ręcznie, będą się pruć po obcięciu ich nożyczkami.
Cena będzie wielokrotnością ceny obecnie oferowanej.

TAGI: #dekoracyjny, #koronka bawełniana, #sielskie, #vintage home
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Caramel Dog

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top