1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kubki
  4.  > kowalik | kubek 300 ml (nr 5549028)

KOWALIK | KUBEK 300 ML

FOR.REST

Cena: 45 zł

Dostępnych: 30 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Biały kubek na kawę i herbatę malowany ręcznie według autorskiego projektu.
WZÓR - KOWALIK
*produkt można myć w zmywarce

pojemność 300ml
↔ szerokość 9cm + 3cm ucho
↕ wysokość 9cm

CIEKAWOSTKA:
Kowalik jest świetnym akrobatą i jako jedyny spośród rodzimych gatunków ptaków potrafi schodzić po pniu i gałęziach głową w dół. Zasiedla głównie luźne skupiska drzew liściastych i mieszanych a swoje gniazda urządza w starych dziuplach, często wykutych wcześniej przez kolegę dzięcioła. Nie jest jednak leniem, który w przylatuje "na gotowe" i po przeprowadzce do nowego mieszkania, sam dobudowuje odpowiadające mu wejście, oblepiając zbyt duży otwór gliną. W Polsce jest objęty całkowitą ochroną.

TAGI: #ceramika użytkowa, #kowalik, #las, #ptaki
FOR.REST

FOR.REST powstał z zamiłowania do pięknych przedmiotów, tworzenia niepowtarzalnego klimatu dzięki produktom codziennego użytku.
Znajdziesz tu moje autorskie projekty realizowane w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach przez co są jeszcze bardziej wyjątkowe! : )
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy FOR.REST

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top