1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Kura ceramiczna. (nr 6218462)

KURA CERAMICZNA.

jagodowe

Cena: 180 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Wazon w kształcie kury.
Wykonana ręcznie z kawałka gliny, nie odlewana z formy. Jedyna i niepowtarzalna, ręcznie nadawana faktura, indywidualny wyraz dziobka.
Interesujące jest połączenie różnych tekstur, szorstkiej gliny i gładkiego szkliwa. Osobiście lubię ten efekt.
Kura jest wykonana z jasnej gliny, wypalona dwukrotnie w temperaturze 1080 ° C. Wewnątrz szkliwiona, na zewnątrz szkliwione niektóre elementy. Kura szkliwiona jest metalicznym szkliwem , które trudno oddać na fotografii.
Kura może służyć jako ozdoba kominka, biurka lub stołu. Przyda się na ołówki lub pędzle. Może służyć jako wazon na kwiaty. Wielkość 24x15x8 cm

Kurka jest wystawiona jeszcze w innym miejscu, w razie chęci zakupu proszę kupic i nie opłacac od razu tylko skontaktować się w celu potwierdzenia dostepności. Zaraz po potwierdzeniu i opłaceniu kurka będzie wysłana priorytetem.

TAGI: #ceramiczna kura, #dekoracja tarasu, #kogut z gliny, #wazon ceramiczny
jagodowe

Witaj,
Zawodowo zajmuję się fotografią a w wolnych chwilach ceramiką. Przedmioty, które tutaj prezentuję wykonałam na podstawie własnych projektów i pomysłów. Każdy przedmiot robiony jest całkowicie ręcznie, lepiony z płata gliny, rzeźbiony. Każdemu poświęcam dużo czasu i uwagi. Przedmioty są pojedyncze, czasami tworzę małe serie .Zapraszam.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy jagodowe

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top