DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Lanka porcelain oryginalny porcelanowy Pojemnik na I po herbacie bogato zdobiony dekoracyjny i użytkowy (nr 4941782)

LANKA PORCELAIN ORYGINALNY PORCELANOWY POJEMNIK NA I PO HERBACIE BOGATO ZDOBIONY DEKORACYJNY I UŻYTKOWY

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Oryginalny porcelanowy Pojemnik na i po herbacie. Sygnowany " Lanka porcelain ". Pewnie ze Sri Lanki dobra herbata w nim była w oryginalne ;) Użytkowy, dekoracyjny, niespotykany. Teraz raczej metalowe puszki, bądź papierowe torebki się spotyka. Fantastyczna rzecz do zapakowania na prezent PURE CEYLON TEA...NAJLEPIEJ ZE SRI LANKI ; ) Ciekawa słoniowa forma, bogate zdobienie i oryginaln plasticzana zatyczka od spodu.
Porcelana mocna, dźwięczna, biała. Wykończenie satynowo - błyszczące . Duużo złota i ognistej czerwieni. Wzór , nieco wyczuwalny pod dłonią, w wykończeniu satynowo - błyszczącym .
Około 10 x 10 x 8,5 podstawa 6,5 x 5 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus. Minimalne ślady użytkowania. Bardzo minimalne; )

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #herbata, #orientalne, #oryginalne, #porcelana.porcelanowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top