1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Inne
  4.  > Łatka serduszko (nr 5129706)

ŁATKA SERDUSZKO

Mówi się

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zrób
niespodziankę!!!
Przyprasuj serduszko
ukochanej osobie !

Wystarczy
zaprasować!
Szerokość 1,5 cm

instrukcja:
1. Rozgrzej żelazko
do temperatury ok
110 C
2. Prasuj łatkę
przez folię ok 30
sekund,
3. ściągnij folię i
zaprasuj kilka
sekund
4. Jeśli łatka nie
przykleiła się lub
odkleiła po praniu,
powtórz prasowanie
zwiększając
temperaturę.

TAGI: #dziura, #nakolannik, #nałokietnik, #plama
Mówi się

Nie trzeba dużo mówić by wiele wyrazić a szczegół dodaje wielkości :)))
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mówi się

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top