1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dla zwierząt
  4.  > Legowiska
  5.  > legowisko drewniane duże XXL 100x70x26 dla dużego psa loft napisy (nr 6693411)

LEGOWISKO DREWNIANE DUŻE XXL 100X70X26 DLA DUŻEGO PSA LOFT NAPISY

Stolarnia Małżeńska

Cena: 329 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 25,00 zł / 5,00 zł
Kurier: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 10 dni roboczych
Chcesz mieć oryginalne niepowtarzalne legowisko
dla swojego pupila?
Chcesz się czymś wyróżnić?
Chcesz żeby nie tylko dom ale i miejsce dla Twojego pupila było oryginalne, niepowtarzalne i wyjątkowe.
W końcu to jeden z domowych mebli.
Takiego nie ma nikt w Polsce.
Jest oryginalne, ręcznie robione, oryginalne.

Każde legowisko ma wykonane niepowtarzalne napisy w stylu loftowym.
Wykonujemy za każdym razem inny zestaw napisów dlatego każdy klient otrzymuje legowisko jedyne w swoim rodzaju.
Na zdjęciu pokazane jest przykładowy wzór.
Legowisko jest drewniane wykonane z grubej deski, stabilne, wzmocnione dodatkowymi deskami, skręcone na wkręty i sztyfty.

Do wyboru legowisko (proszę podać przy zamówieniu, który wariant mamy wykonać)
- na 4 kółkach w tym dwa z blokadą
- na 4 nóżkach bukowych
Wymiary 100 x 70 x 26 cm( bez kół i nóg)

Dostępne są jeszcze rozmiary:
60x40x26
80x60x26

Ze względu na to, że legowiska są wykonane przez nas ręcznie od początku do końca potrzebujemy ok 5 dni roboczych na ich wykonanie

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Uwaga! Kupując nasze produkty składasz zamówienie na wykonanie bardzo podobnego. Z uwagi na fakt, iż jest on wykonany i stylizowany ręcznie nie będzie idealnie taki sam jak na zdjęciu. Dołożymy wszelkich starań, aby zbliżyć się do oryginału.

TAGI: #drewniane, #legowisko, #loft, #pies piesek
Stolarnia Małżeńska

Zastanawialiście się pewnie kiedyś kim chcecie zostać w przyszłości. Ja długo nie wiedziałam. Zastanawiałam się co lubię robić, co jest moją pasją, co mnie tak pochłania, że nieważny jest czas, zmęczenie i pora dnia. O czym mogę rozmawiać i myśleć całymi godzinami. Dokopałam się do mojego dzieciństwa. W co lubiłam się bawić? No a jakże ! W urządzanie domów, budowanie, tworzenie, aranżowanie wnętrz. Dlatego powstała Stolarnia Małżeńska, by iść za głosem serca. Zapraszamy was do naszego świata.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Stolarnia Małżeńska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top