1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Kuchnia i jadalnia
  4.  > Miseczka Galaktyczna (nr 6437747)

MISECZKA GALAKTYCZNA

Ceramiczności

Cena: 49 zł

Dostępnych: 4 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Galaktyczna miseczka ręcznie stworzona, utoczona na kole garncarskim. Śniadaniowa, która może być deserową albo na sałatkę. Szkliwiona z dwóch stron pięknym czarnym szkliwem, 100% handmade gdzie połyskujące gwiazdy połączone są ze sobą pociągającą i połyskującą czernią ciemnej materii.

Średnica ok 16 cm

Wysokość ok 5 cm

Wszystkie użyte materiały są czyste ekologicznie i zawsze bezpieczne w kontakcie z żywnością. A pojedyncze sztuki mogą się od siebie różnić ponieważ jest to ręczna robota.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie Ceramiczności wytwarzam zawsze ręcznie, jest to 100% handmade, kraftowa ceramika. Często moje prace są toczone na kole garncarskim, dzięki czemu każda z nich ma indywidualny charakter i jest wyjątkowa Moja ceramika jest wysokiej jakości ponieważ wytwarzam ją z najwyższej jakości wyselekcjonowanej gliny i szkliwa jak również wypalam ją często w temp. ponad 1200 stopni dzięki czemu uzyskuję produkt trwały w codziennym użytkowaniu.

TAGI: #galaktyka, #miseczka ceramiczna, #miseczka miska, #miseczka śniadaniowa
Ceramiczności

Ceramiczności to pracowania ceramiczna tworząca z pietyzmem ceramikę użytkową, choć nie tylko. Samodzielnie projektuję i tworzę przedmioty codziennego użytku. Moje projekty to połączenie prostej bryły z nietuzinkowym desigem, zdobieniem. Wszystko wytwarzam ręcznie, jest to 100% handmade kraftowa ceramika. Często moje prace są toczone na kole garncarskim, dzięki czemu każda z nich ma indywidualny charakter i jest wyjątkowa
Moja ceramika jest wysokiej jakości ponieważ wytwarzam ją z najwyższej jakości wyselekcjonowanej gliny i szkliwa jak również wypalam ją często w temp. ponad 1200 stopni dzięki czemu uzyskuję produkt trwały w codziennym użytkowaniu.
Masz dość identycznej ceramiki z sieciówek? Obejrzyj moje prace. Zapraszam!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ceramiczności

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top