1. DecoBazaar
  2.  > Pan
  3.  > Akcesoria
  4.  > Mucha Różana (nr 4786230)

MUCHA RÓŻANA

EDYTA KLEIST

Cena: 99 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wyróżnij się z tłumu!

Kwiat róży od zawsze kojarzy się z czymś romantycznym, czymś intymnym, z niewymuszoną elegancją. Taka też jest stylowa różana mucha, która swoim designem nawołuje do tak romantycznych epizodów, jak historia Romea i Julii czy Tristana i Izoldy.

Motyw z purpurowymi różami znajdujący się na muszce jest widoczny już z większej odległości, co dla wielu dalekowzrocznych przedstawicieli płci przeciwnej ma pozytywny wydźwięk.

Mucha ta jest skierowana przede wszystkim dla niepoprawnych romantyków, absolwentów sztuki i kulturoznawstwa oraz artystów, którzy lubią czuć się elegancko bez względu na okazję. Ślub, wesele czy wyjście na poranną kawę to okazje do założenia różanego dodatku.

Po założeniu Muchy Różanej każdy mężczyzna z krwi i kości stanie się obiektem pożądania niemal wszystkich wolnych przedstawicielek płci przeciwnej w okolicy. Musi tylko dać się zauważyć, a reszta sama się potoczy.

mucha gotowa (zapinana na haczyk)
rozmiar muchy: 6x12cm
tkanina: żakard
opakowanie: kartonowe
HANDMADE

TAGI: #dodatki do garnituru, #edyta kleist, #mucha męska, #prezent dla niego
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy EDYTA KLEIST

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top