1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Notesy i albumy
  4.  > NOTES RÓŻOWY duża siostra kura (nr 5700872)

NOTES RÓŻOWY DUŻA SIOSTRA KURA

100% Gabridou

Cena: 55 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Nikt się zapewne nie spodziewał tego, że w futro można obić książkę. A co jeśli można od podstaw zrobić notatnik nim obity? Przedstawiam Ci właśnie niego. Ten dodatkowo przedstawia stado kur na wyjątkowo małej powierzchni. Sklejałam i szyłam go od podstaw, podstawę zrobioną ma z tektury z której robią projekty architekci, a wnętrze to pełny recykling: czyste kartki w odcieniach błękitu, beżu i czerni. Nie lubię bardzo marnotractwa, więc powstał on. W tym tkwi jego urok.
Okładka jest zrobiona z miękkiej różowej karakuły i tkaniny bawełnianej. Niestety zdjęcia nie oddają jego prawdziwego koloru, proszę miej to na uwadze. Jego kolor nie jest tak jaskrawy. Faktura futra jest za to przyjemna w dotyku, aż chce się go ciągle przytulać.
Szukasz niebanalnego prezentu? A może prezent chcesz sprawić sobie? Albo wykorzystać go na zapiski genialnych pomysłów, sposobów na podbicie świata albo 623 upadku Bunga?

Śmiało!
Kurki mają też swojego brata bliźniaka, wiec są tylko dwa egzemplarze. Trzeciego takiego nie będzie.

Wymiary: GRUBOŚĆ 5 CM, SZER 8, DŁUGOŚĆ 10CM
Obicie: sztuczne futro i bawełna
kartek: około około 150 ale nie daję głowy uciąć, są grubaśne. Liczą aż 5 cm.
Posiada też dwie zakładki zakończone gwiazdkami.

Całość wykonana ręcznie.

TAGI: #futro ekologiczne, #handmade, #retro, #zeszyt
100% Gabridou

Z miłości do introligatorstwa, sztucznych futer i mix-media.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 100% Gabridou

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top