1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Dekoracje wiszące
  5.  > Obraz AUTUMN 70x50 z naturalnymi pigmentami (nr 6836993)

OBRAZ AUTUMN 70X50 Z NATURALNYMI PIGMENTAMI

bynaturecraft

Cena: 350 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 200,00 zł / 40,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Obraz AUTUMN powstał przy użyciu naturalnych pigmentów oraz farb akrylowych. Wszystkie pigmenty zbierałam, suszyłam, mieliłam i przesiewałam ręcznie.
Całość została pokryta werniksem. Obraz ma wymiary około 70 x 50 cm. Można go oprawić, natomiast nie jest to konieczne, ponieważ brzegi są częścią obrazu. Pięknie prezentuje się zarówno w ciemnych jak i jasnych pomieszczeniach, można go także dowolnie powiesić (poziom, pion).

Masz pomysł na obraz z użyciem innych pigmentów? Masz ziemię spod budowy swojego domu albo piasek z nadmorskich wakacji? Prześlij mi, chętnie stworzę abstrakcję w dowolnych wymiarach. ;)

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie moje wyroby są tworzone z serca, nie powielam wzorów, dzięki czemu każdy mój produkt jest wyjątkowy. Wybierz jeden dla siebie i ciesz się kawałkiem natury i czystej pasji w swoim domu.

Tagi: #obraz, #obraz abstrakcyjny, #obraz na płótnie, #obraz ręcznie malowany

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
bynaturecraft

Marka By Nature Craft powstała z miłości do rękodzieła oraz natury. Tworzę obrazy przy użyciu naturalnych pigmentów (gliny, piaski, mułowce, iłowce, ziemia, popiół itp.) oraz farb akrylowych (jedynie biel i czerń do rozjaśniania bądź przyciemniania barw). Obrazy charakteryzują się wyjątkową teksturą oraz kolorami. Nigdy do końca nie wiadomo jakie odcienie będzie miał produkt finalny, jednak nigdy nie rozczarowuje.

By Nature Craft to moja pasja.
Zapraszam na moje konto na Instagramie o tej samej nazwie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy bynaturecraft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top