1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i dodatki
  4.  > Inne
  5.  > Obraz COPPER SAND z naturalnymi pigmentami (nr 6669400)

OBRAZ COPPER SAND Z NATURALNYMI PIGMENTAMI

bynaturecraft

Cena: 260 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 130,00 zł / 26,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Obraz COPPER SAND powstał przy użyciu naturalnych pigmentów pozyskanych z gliny w połączeniu z białą farbą akrylową. Wszystkie pigmenty zbierałam, suszyłam, mieliłam i przesiewałam ręcznie.
Całość została pokryta werniksem. COPPER SAND ma wymiary 50 x 50 cm. Można go oprawić, natomiast nie jest to konieczne, ponieważ brzegi są częścią obrazu. Pięknie prezentuje się zarówno w ciemnych jak i jasnych pomieszczeniach, można go także dowolnie powiesić.

Masz pomysł na obraz z użyciem innych pigmentów? Masz ziemię spod budowy swojego domu albo piasek z nadmorskich wakacji? Prześlij mi, chętnie stworzę abstrakcję w dowolnych wymiarach. ;)

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Wszystkie moje wyroby są tworzone z serca, nie powielam wzorów, dzięki czemu każdy mój produkt jest wyjątkowy. Wybierz jeden dla siebie i ciesz się kawałkiem natury i czystej pasji w swoim domu.

TAGI: #obraz abstrakcyjny, #obraz do sypialni, #obraz na płótnie, #obraz ręcznie malowany
bynaturecraft

Marka By Nature Craft powstała z miłości do rękodzieła oraz natury. Tworzę obrazy przy użyciu naturalnych pigmentów (glina, piasek, muszle, ziemia, cegła itp.) oraz farb akrylowych (jedynie biel i czerń). Obrazy charakteryzują się wyjątkową teksturą oraz kolorami. Nigdy do końca nie wiadomo jakie odcienie będzie miał produkt finalny, jednak nigdy nie rozczarowuje.
Drugim produktem, który możecie u mnie znaleźć są wyroby wykonane metodą makramy. Korzystam najczęściej z naturalnych gałęzi, nie zawsze poddawanych obróbce mechanicznej. Korzystam także z wysokogatunkowych sznurków bawełnianych (bez wkładów poliestrowych) polskiej marki. By Nature Craft to przede wszystkim pasja i bliskość natury.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy bynaturecraft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top