1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Obroża z miedzi, młotkowana. (nr 6487817)

OBROŻA Z MIEDZI, MŁOTKOWANA.

Langner Design

W dniach 09.06.2021 - 23.06.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 23.06.2021.

Cena: 45 zł

Dostępnych: 3 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 13,00 zł
Paczkomat InPost: 9,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Obroża z miedzi (drut fi 2,0mm) ręcznie młotkowana. Oksyda szaro-czarna ogniowa. Szlifowana, przecierana. Miedź jest miękka, może się odkształcać mimo utwardzania poprzez kucie. Dopasowywanie kształtu proszę przeprowadzać ręcznie. Przed zapięciem, kolia musi być rozciągnięta, by zaczep się zaklinował. Ucho wisiora musi mieć minimalny wymiar ok. 2x7mm lub średnicę min. 7mm. Można założyć też mniejsze mniejsze poprzez lekkie odgięcie haczyka zapięcia i ponowne jego dogięcie.

Można też nosić obrożę wyłącznie samą, co jest ostatnio bardzo modne. Bezpośrednie, pozytywne oddziaływanie czystej miedzi na nasz organizm zostało udowodnione naukowo. Noś wyroby z miedzi! Podczas noszenia wyrobów miedzianych mogą pojawiać się zabrudzenia skóry, co jest zjawiskiem naturalnym, świadczącym o oddziaływaniu miedzi na organizm. Im organizm bardziej "zatruty", tym większa możliwość brudzenia. W miarę czasu powinno to zniknąć, zwłaszcza, jeśli zaczniemy dbać o sposób odżywiania.

W mojej kolekcji znajdziesz wiele wyrobów z czystej miedzi. Używam miedzi badanej laboratoryjnie pod względem składu.

Dostępne rozmiary (obwód) ok.: 42cm, 45cm, 50cm. Proszę napisać w informacji dla kupującego jaki rozmiar został wybrany. W przypadku braku wyboru, zostaje wysłany standardowy rozmiar: 45cm.

W gratisie ściereczka do biżuterii 10x12cm.

Waga: ok.14g

TAGI: #kolia do wisiorków, #miedziana kolia
Langner Design

Biżuteria artystyczna wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo).
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top