1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Oryginał water COLOURS sygnowany 1994 Bainbridge Oprawiony z passpartou za szybką (nr 4923949)

ORYGINAŁ WATER COLOURS SYGNOWANY 1994 BAINBRIDGE OPRAWIONY Z PASSPARTOU ZA SZYBKĄ

studiolepianka

Cena: 123 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Oryginał, ręcznie farbami wodnymi malowany. Oprawiony w drewnianą Ramkę z passpartou za szybką. Sygnowany Bainbridge 1994. Ramka postarzane.Wielkość w brązowa z odcieniem niebieskości i złotem. 39 x 33 x gr. 1,5 Passpartou tekturowe ze złotymi paskami. Obrazek klimatyczny, dobrze skomponowany i namalowany. 26 x 20 cm . Stan zachowania obrazka bdb. Ramka dobry plus , nosi drobne ślady użytkowania. Pod szybką paproszki, starałam się pokazać je na zdjęciu. Stan ogólny dobry plus.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #oryginał, #pejzaż, #prezent, #recznie malowany
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top