DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > Oryginalna Księga Gości Album Ślubny Cinderella (nr 4937622)
Poradnik prezentowy

ORYGINALNA KSIĘGA GOŚCI ALBUM ŚLUBNY CINDERELLA

Craft Point Izabela Sprycha

Cena: 500 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Księga gości i/lub Album ślubny. Wykonany od podstaw przez Craft Point. Ręcznie wykonana, sztywna okładka została potraktowana techniką impasto i pomalowana ręcznie farbami kredowymi oraz akrylowymi, zabezpieczona lakierem. Okładka ma charakterystyczne wypukłości, które nadają wyjątkowy charakter księdze. Na okładce istnieje możliwość dodania dowolnego, spersonalizowanego napisu, np. imiona Pary Młodej, data ślubu, motto. Delikatne papierowe różyczki oraz listki bluszczu i gałązki leśne nadają księdze/albumowy charakter baśniowy, leśny, magiczny... Wewnątrz księgi co najmniej 120 stron, wszytych ręcznie nićmi lnianymi pochodzenia polskiego, na zapiski i życzenia gości oraz zdjęcia. W księdze wykorzystane są papiery różnorakiej gramatury (od 120 do 250 g) oraz rodzaju - papier scrapbooking, papier ręcznie barwiony, postarzany, przypalany, nakrapiany, a także inne materiały takie jak kopertki, tagi, koronki itp. Album zawiązywany na aksamitną kokardkę. Produkt na zamówienie. Możliwa dowolna kolorystyka. Wnętrze albumu/księgi zawsze jest dopasowywane do okładki, natomiast z uwagi na to, że jest to produkt w 100% ręcznie wykonany - nie będzie powtarzalny. Przed wysyłką przesyłamy Klientowi zdjęcia gotowej księgi do zatwierdzenia. Czar realizacji zamówienia ok. 21-30 dni. Zachęcamy do zadawania pytań wszelakich, na które z przyjemnością odpowiemy.

TAGI: #album na zdjęcia, #album ślubny, #księga gości, #wyjątkowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Craft Point Izabela Sprycha

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top