1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Obrazki i ramki
  4.  > Paint On Silk na jedwabiu ręcznie malowany duży obraz Northern India niezwykły obraz (nr 4740272)

PAINT ON SILK NA JEDWABIU RĘCZNIE MALOWANY DUŻY OBRAZ NORTHERN INDIA NIEZWYKŁY OBRAZ

studiolepianka

Cena: 283 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ręcznie na Jedwabiu Malowany Obraz. Oprawiony w idealnie kolorystycznie dobrane Passpartou kartonowe i drewnianą ramę w złotym kolorze.Za szybką. Z tylu napis; PAINTED ON SILK NORTHERN INDIA i oryginalna nalepka; ANGUS MACRAE GALLERY Art & Framing ...i adres. Obraz ręcznie na jedwabiu malowany, bardzo precyzyjną, dopracowaną kreską. Symboliczny, orientalnie fantastyczny. Sam w sobie kwietno-szlaczkową ramkę posiada. Kolory, żywe,choć w wyrazie chłodne. Dominantą - miętowy.
Ciężko fotografować obrazy za szybką, to i przepraszam za brak jakości zdjęć. Na żywo robi większe wrażenie :)
Rama 39 x 45 grubość 2 x 1,5
Obraz widoczny / z passpartou/ 34 x 40 sam obrazek 24,5 x 29
Stan zachowania ;
Obrazek bdb. Ramka - do powieszenia - nosi drobne ślady użytkowania. Dobry.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #hand painted, #indyjski, #obraz, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top