1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Komunia
  4.  > Personalizowana drewniana kapliczka z wizerunkiem Święta Agata (duża) (nr 6391717)

PERSONALIZOWANA DREWNIANA KAPLICZKA Z WIZERUNKIEM ŚWIĘTA AGATA (DUŻA)

Habakuk

Cena: 112 zł

Dostępnych: 4 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Drewniana kapliczka/ ikona z wizerunkiem wybranego świętego jest wspaniałym prezentem na wszystkie chrześcijańskie uroczystości, takie jak chrzest, bierzmowanie, pierwsza komunia święta, a także inne, takie jak imieniny, urodziny. Wspaniale jest dać bliskiej osobie prezent z wizerunkiem świętego, którego imię nosi.
Kapliczka wykonana jest z drewna. Dzięki specjalnym otarciom zyskuje wspaniały rustykalny efekt starzenia się. Obraz świętego jest uzyskiwany za pomocą techniki decoupage. Tył kapliczki można spersonalizować, mogę tam wstawić dowolny tekst. Na przykład może to być modlitwa, fragment ewangelii, psalmu lub życzenia dla obdarowywanej osoby. Wszystko zabezpieczone jest specjalnym lakierem.
Kapliczka może stać samodzielnie na stole lub półce, można ją również powiesić na ścianie, a nawet na drzewie w ogrodzie.
Kapliczki wykonuje w następujących kolorach: biały, niebieski, zielony, brązowy, czerwony i różowy (jeżeli potrzebujesz inny kolor, napisz do mnie).

Dostępne są trzech rozmiary.

(W TEJ OFERCIE MOŻESZ ZAKUPIĆ DUŻĄ KAPLICZKĘ, w ofercie są jednak pozostałe rozmiary)
13 x 8 cm 62,00 zł
17 x 11 cm 87,00 zł
21 x 13 cm 112,00 zł

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Personalizowana kapliczka, w wybranym kolorze, w trzech różnych rozmiarach i z dowolnym tekstem na jej tyle.

TAGI: #bierzmowanie prezent, #chrzest pamiątka, #ikona na komunię, #Święta agata
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Habakuk

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top