1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścień Głód Srebro Zahario (nr 6711147)
Poradnik prezentowy na Święta 2022

PIERŚCIEŃ GŁÓD SREBRO ZAHARIO

Zahario

Cena: 560 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 24,00 zł / 4,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Srebrny pierścień Głód - Jeden z Czterech Jeźdźców Apokalipsy - Biżuteria inspirowana Biblią i aktualnymi wydarzeniami.
Artystyczna interpretacja Apokalipsy św. Jana. Srebrny pierścień Głód wykonany ręcznie w olsztyńskiej pracowni Zahario.

Srebrny pierścień Głód powstał w pracowni artystycznej Zahario. Szczegóły wychudzonego ciała wyrzeźbione zostały pod lupą łącząc piękno i artyzm najlepszej jubilerskiej roboty dramatycznym przekazem. Głód to trzeci pierścień z serii Czterech Jeźdźców Apokalipsy zaprojektowanej przez Zahario. Przed nim jest Zaraza i Wojna, a po nim już tylko Śmierć.

Głód odbiera siłę, ciekawość, radość, życie…

Wygięte w bólu wychudzone ciało, właściwie szkielet obciągnięty skórą. Zamiast brzucha ma dziurę ziejącą pustką. Postać zachowała resztki człowieczeństwa, ale z jej oczu wyziera zwierzęcy lęk i bezsilność. Grozę potęguje nienaturalna pozycja ciała - jest wygięte w kształt pierścienia i biernie oczekuje na Śmierć, ostatniego z Jeźdźców Apokalipsy.
Pierwszy Świat nie wie już czym jest Głód. Teraz problemem jest nadmiar, otyłość, śmieciowe jedzenie i przesyt. Ale najstarsi pamiętają jeszcze straszne czasy wojny, gdy choroba głodowa dziesiątkowała ludzi w gettach i obozach koncentracyjnych.

Pierścień Głód to przypomnienie jak wiele teraz mamy. Nie jedz byle czego, celebruj posiłki, smakuj, delektuj się - póki jeszcze jest czas. Każdy kęs życia traktuj jak cudowny dar. Głód jest abstrakcyjnym pojęciem w świecie przesytu, ale czas obfitości nie będzie trwał wiecznie, więc carpe diem.

Sposób wykonania

Biżuteria od Zahario wykonywana jest ręcznie w jego pracowni w Olsztynie. Warto zwrócić uwagę na precyzyjnie dopracowane detale, które robione są pod lupą. Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta.O biżuterii Zahario

Autorska biżuteria Zahario charakteryzuje się precyzją i artyzmem wykonania. Nie ma w niej kiczu ani egzaltacji, za to cechuje ją ogromna doza fantazji aż po szaleństwo. Pełna symboli, dziwactw, stworów - jak ze snu albo z wiersza.Jest także głęboką refleksją na temat życia, przemijania, doświadczeń jakie kształtują człowieka. Każdą pracę Zahario należy traktować jak metaforę.Wymiary:Waga:10 g.

Szerokość: 10mm.

Rozmiar: 17, 18, 19

Materiał: Srebro 925Podane wymiary mogą ulec niewielkim zmianom ze względu na indywidualne wykonanie każdego egzemplarza.

Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta

Każde zamówienie wysyłane jest w eleganckim opakowaniu.

TAGI: #głód, #jeździec apokalipsy, #rekodzielo bizuteria, #zahario
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zahario

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top