1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścień Śmierć Srebro Zahario (nr 6711163)

PIERŚCIEŃ ŚMIERĆ SREBRO ZAHARIO

Zahario

Cena: 560 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 24,00 zł / 4,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Srebrny pierścień Śmierć - Jeden z Czterech Jeźdźców Apokalipsy - Biżuteria inspirowana Biblią i aktualnymi wydarzeniami. Artystyczna interpretacja Apokalipsy św. Jana. Srebrny pierścień Śmierć wykonany ręcznie w olsztyńskiej pracowni Zahario.


Pierścień srebrny Śmierć autorstwa Zahario, przedstawia jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy św. Jana. Są oni zwiastunami końca obecnego świata, symbolizują cierpienie, zagładę i bliski Sąd Ostateczny. Srebrny pierścień wykonany został ręcznie, każdy szczegół cyzelowany pod lupą.


Pierścień wykonany ręcznie ze srebra w pracowni Zahario. Autorski projekt i precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest biżuteria nie tylko oryginalna, ale też o znacznej wartości artystycznej.

Na pierścieniu została przedstawiona przedwczesna Śmierć - ostatni z Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Drapowana szata wykonana jest ze srebra, jednak Zahario sprawił, że wygląda jakby powiewała i unosiłą się wokół niewidzialnego ciała Śmierci. Materialna jest tylko twarz postaci skrywająca się pod kapturem - mała, chuda, stara, zacięta. To przedwczesna Śmierć - ostatni z Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Przychodzi na końcu, po Zarazie, Wojnie i Głodzie, jako wybawienie od fizycznych cierpień, ale też zapowiedź rozliczenia na Sądzie Ostatecznym.

Seria Jeźdźcy Apokalipsy autorstwa Zahario składa się z czterech srebrnych pierścieni. Każdy z nich symbolizuje jednego z jeźdźców - Zarazę, Wojnę, Głód lub Śmierć. Wykonana z kunsztem biżuteria inspirowana jest biblijnymi proroctwami i niepokojami, które trapią współczesnego człowieka


Dla kogo? Dla człowieka świadomego, który śmierć traktuje jako nieodłączną część życia. Srebrny pierścień z Jeźdźcem Apokalipsy przypomina, by cenić każdy dzień, nie odkładać niczego na później i postępować w taki sposób, by na Sąd Ostateczny zjawić się ze spokojem i czystym sumieniem.Sposób wykonania

Biżuteria od Zahario wykonywana jest ręcznie w jego pracowni w Olsztynie. Warto zwrócić uwagę na precyzyjnie dopracowane detale, które robione są pod lupą. Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta.O biżuterii Zahario

Autorska biżuteria Zahario charakteryzuje się precyzją i artyzmem wykonania. Nie ma w niej kiczu ani egzaltacji, za to cechuje ją ogromna doza fantazji aż po szaleństwo. Pełna symboli, dziwactw, stworów - jak ze snu albo z wiersza.Jest także głęboką refleksją na temat życia, przemijania, doświadczeń jakie kształtują człowieka. Każdą pracę Zahario należy traktować jak metaforę.Wymiary:Waga:16,5 g,

Szerokość postaci: 25 mm,

Długość postaci: 18 mm,

Materiał: Srebro 925.Podane wymiary mogą ulec niewielkim zmianom ze względu na indywidualne wykonanie każdego egzemplarza.

Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta

Każde zamówienie wysyłane jest w eleganckim opakowaniu.

TAGI: #bizuteria rekodzielo, #śmierć, #sygnet srebrny, #zahario
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zahario

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top