1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścień Wojna Srebro Zahario (nr 6711174)
Poradnik prezentowy na Święta 2022

PIERŚCIEŃ WOJNA SREBRO ZAHARIO

Zahario

Cena: 560 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 24,00 zł / 4,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Pierścień Wojna - Seria Czterech Jeźdźców Apokalipsy - Autorska biżuteria Zahario. Srebrny pierścień inspirowany Apokalipsą św. Jana i aktualnymi wydarzeniami. Artystyczna biżuteria biblijna od Zahario.


Srebrny pierścień symbolizujący Wojnę, drugiego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy. Artystyczna biżuteria nawiązująca do Biblii i aktualnych wydarzeń.

Na pierścieniu zostały umieszczone głowy dwóch mężczyzn z nożami. Precyzyjnie wykonane rzeźbienia szczegóły dopracowywane pod lupą. Wizja Apokalipsy św, Jana w interpretacji Zahario.Wojna - drugi pierścień z serii nawiązującej do Apokalipsy św. Jana, księgi proroczych objawień dotyczących końca świata. Ma go poprzedzić pojawienie się Czterech Jeźdźców Apokalipsy o imionach Zaraza, Wojna, Głód i Śmierć. Zjawiają się na Ziemi siejąc przerażenie i sprowadzając zagładę.Na pierścieniu widać dwie męskie głowy stykające się czołami. Rysy regularne, brody biblijne, nosy rzymskie, czoła myślące, ale twarze zacięte, okrutne. A gdy się przyjrzysz, zobaczysz noże, które mężczyźni trzymają na gardłach.Od czego zaczął się konflikt? Kto pierwszy podniósł nóż? Który jest ten dobry, a który zły? To już bez znaczenia. Pozostaje tylko oczekiwanie na pierwsze dźgnięcie. Bo Wojna jest kwestią czasu i na pewno nie ograniczy się do jednej ofiary. Scenariusz stary jak świat.Srebrna płaskorzeźba na pierścieniu jest wykonana bardzo precyzyjnie, szczegóły wycyzelowane zostały pod lupą. Statyczny obraz przepełnia napięcie, a biblijne odniesienia są zarazem czytelnie i wieloznaczne.Dla kogo? Dla realisty, który z rezerwą traktuje hasło “Nigdy więcej wojny". Dla człowieka władzy, który powinien mieć na uwadze konsekwencje swoich decyzji. Dla miłośnika sztuki z przesłaniem i oryginalnej biżuterii.O biżuterii Zahario

Autorska biżuteria Zahario charakteryzuje się precyzją i artyzmem wykonania. Nie ma w niej kiczu ani egzaltacji, za to cechuje ją ogromna doza fantazji aż po szaleństwo. Pełna symboli, dziwactw, stworów - jak ze snu albo z wiersza.Jest także głęboką refleksją na temat życia, przemijania, doświadczeń jakie kształtują człowieka. Każdą pracę Zahario należy traktować jak metaforę.Wymiary:Waga:14,6 g,

Rozmiar: 17, 18, 19,

Szerokość: 18 mm,

Materiał: Srebro 925.Podane wymiary mogą ulec niewielkim zmianom ze względu na indywidualne wykonanie każdego egzemplarza.

Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta

Każde zamówienie wysyłane jest w eleganckim opakowaniu.

TAGI: #apokalipsa, #rekodzielo bizuteria, #sygnet srebrny, #zahario
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zahario

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top