1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > Pierścionek z monety, 1 Sen Japonia Hirohito Showa (nr 6664863)

PIERŚCIONEK Z MONETY, 1 SEN JAPONIA HIROHITO SHOWA

CoinRingCraft

Cena: 110 zł 99 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Materiał: Brąz
Pierścionek pokryty lakierem ochronnym
Rozmiar: 8 US
średnica: 18 mm
Jeśli masz jakieś pytania pisz
Zachęcam do obserwowania na instagramie: CoinRingCraft
Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru wystarczy napisać :D

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Pierścionki wykonuje na zamówienie, dlatego jeśli nie widzisz swojego rozmiaru a spodobał ci się wzór/ moneta proszę dać mi znać w wiadomości. Każdy z moich wyrobów pokryty jest lakierem ochronnym, ma wyjątkowy wygląd i jest naprawdę unikatowy, ponieważ osób z taką biżuterią jest znikoma ilość. Moje wyroby zaklęte w sobie mają dużą wartość historyczną i kolekcjonerską, niektóre monety z których powstawały pierścionki miałby po kilkaset lat, dlatego uważam, że będzie to wspaniały prezent i ozdoba...

TAGI: #biżuteria, #miedź, #obrączka, #pierścionek
CoinRingCraft

Moim hobby jest robienie pierścionków z monet. Przy odrobinie wysiłku i technologii monety mogą być zamienione w oryginalną i unikatową biżuterię. Krok po kroku chciałbym, żeby moje hobby zamieniło się w coś więcej...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CoinRingCraft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top