1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Pleciony naszyjnik z drewnianymi koralikami i płytką z kości/ Delicate braided necklace with wooden beads and a bone plate (nr 6818520)

PLECIONY NASZYJNIK Z DREWNIANYMI KORALIKAMI I PŁYTKĄ Z KOŚCI/ DELICATE BRAIDED NECKLACE WITH WOODEN BEADS AND A BONE PLATE

Picus Viridis

Cena: 150 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Orlen Paczka: 10,00 zł
Poczta Polska (odbiór w punkcie): 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Delikatny pleciony naszyjnik z drewnianymi lipowymi koralikami i płytką z kości. Wprowadzi do Twojego życia nową świeżą energię.
Delicate braided necklace with wooden beads and a bone plate. He brings great energy to every day.

Napisz do mnie jeśli masz pytanie/If you have any questions, write to me.
Znajdziesz mnie również na/You can also find me on:
Instagram: @p.r.a.picus_viridis
Facebook: https://www.facebook.com/P.R.A.PicusViridis
Twitter: @PRAPicusViridis
Pinterest: @prapicusviridis

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Pozwól sobie na chwilę relaksu i odpoczni od zgiełku dnia codziennego. Przenieś się do zaczarowanego świata pełnego magii i czarów razem ze mną. Pozwól oczarować się naturze. Allow yourself to move to another world for a moment and break away the everyday hustle and bustle, entering the world of magic and fantasy with me. Let nature enchant you. Jeśli masz pytania napisz do mnie. If you have any questions, write to me.

Tagi: #handmade rekodzieło, #jewelry, #naszyjnik na prezent, #wiking

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Picus Viridis

Jestem artystką, miłośniczą natury i pogańskich wierzeń i kultur. Inspirują mnie wszelkie stworzenia i opowieści rdzennych mieszkańców z czterech stron świata. Chcę dzielić się swoimi pasjami, wprowadzać w wasze życie piękno fauny i flory w oryginalnych wersjach swoich dzieł.

I am an artist, passionate and nature lover. I love all the creatures that inspire me in my works. I want to share my passions, bring out and present the beauty of fauna and flora in the original versions of my works.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Picus Viridis

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top