DecoBazaar > Dom > Podkładki i obrusy > Podkładka pod kubek "na zamówienie" (nr 4834757)

PODKŁADKA POD KUBEK "NA ZAMÓWIENIE"

Drewniane dodatki

Cena: 18 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 7,00 zł / 1,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Czas realizacji: 7 dni roboczych
Oryginalne i niepowtarzalne drewniane podkładki pod kubek, według Waszego pomysłu? Nic prostszego. Z nami zaprojektujesz swoją własną, prywatnie spersonalizowaną podkładkę z wyfrezowanym napisem.

Dla wielu z nas picie kawy czy herbaty to rytuał, nad którym nie warto się w ogóle zastanawiać. Trzeba wypić i już. Koniec dyskusji. Na szczęście są wśród nas także i ci, którzy celebrują ten zwyczaj korzystając z ciekawych i ozdobnych dodatków. Tylko wtedy mogą odczuć prawdziwą satysfakcje z tego… bądź co bądź nałogu :)

KONKRETY:

- Średnica: 90-100mm,
- Grubość: ok.10mm,
- Materiał: lite drewno brzoza,
- Technika wykonania: szlifowanie, impregnowanie, frezowanie CNC,
- napis zaproponowany przez Was, max. 15znaków,

Istnieje możliwość modyfikacji czcionki, dodanie grafiki - prosimy o kontakt, a na pewno razem coś wymyślimy.

Przy zakupie nie zapomnij poinformować nas o napisie, który mamy umieścić na podkładce. Brak takiej informacji może wydłużyć czas realizacji zamówienia. Na życzenie istnieje możliwość przesłania wykonanego projektu do akceptacji.

Cena dotyczy jednej sztuki. Istnieje możliwość wystawienia większej ilości podkładek - zapraszam do kontaktu.

Ze względu na sezonowość materiału, jakim jest lite drewno oraz unikalność faktury i kolorystyki (zwłaszcza kory drzewnej) zastrzegamy, iż podkładki mogą się nieznacznie różnić od tych, przedstawionych na zdjęciach poglądowych. Każdy egzemplarz jest dzięki temu wyjątkowy i niepowtarzalny.

TAGI: #drewniana, #drewno, #podkładki pod kubek, #podstawka pod kubek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Drewniane dodatki

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top