1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > porcelanowy w miniaturze kolekcjonerski dzwonek - MARCH JONQUIL - kwiaty miesiąca (nr 5641527)
Dzień Matki 2019

PORCELANOWY W MINIATURZE KOLEKCJONERSKI DZWONEK - MARCH JONQUIL - KWIATY MIESIĄCA

studiolepianka

W dniach 23.05.2019 - 09.06.2019 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 09.06.2019.

Cena: 25 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
MARCH JONQUIL. Miniaturowy, porcelanowy, kolekcjonerski dzwonek. Niewielki Uchwyt . Kwiatowe zdobienie i nazwa miesiąca; ) Serce dzwonka na oryginalnym porcelanowym kółku na druciku zawieszone, również porcelanowe. Na bieli porcelany, subtelne barwy wzoru. Wykończenie satynowe. Dół 3 wys. Około 5 cmStan zachowania bardzo dobry. Do kolekcji I na prezent :)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dzwonek, #kolekcja, #kolekcjonerski, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top