1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Boże Narodzenie
  4.  > Prezent pod choinkę dla dziewczyny lub żony (nr 6891095)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

PREZENT POD CHOINKĘ DLA DZIEWCZYNY LUB ŻONY

4lovebooks

Cena: 320 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Wykonana ręcznie księga w stylu vintage. Tworzona od podstaw począwszy od własnoręcznie robionej okładki do ręcznie postarzanych i wszywanych kartek.
Co jest w niej wyjątkowe? Każda tworzona przez nas księga to niepowtarzany wzór wykonany tylko w jednym egzemplarzu co nadaje jej wyjątkowości.
Format A5, zawiera 200 postarzanych stron.
Możesz ją wykorzystać jako:
księgę wspomnień
pamiętnik
album
notes
księgę gości

Produkt jest gotowy do wysyłki.
Na życzenie możemy wykonać personalizację na okładce księgi (imię, cytat, dedykację) - napisz do nas.

Tagi: #księga gości personalizowana, #notes personalizowany, #pamiętnik, #walentynki prezent

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
4lovebooks

Witam Cię w artystycznej pracowni VikArt, gdzie powstają z wielką pasją i miłością niepowtarzalne księgi wspomnień, albumy i notesy. Wiele moich prac tworzę na specjalne zamówienie Klientów spełniając ich oczekiwania i marzenia. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i zapraszam do kontaktu.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4lovebooks

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top